headerphoto
Idea kampanii PDF Drukuj Email

Caritas Archidiecezji Krakowskiej prowadzi kilkadziesiąt ośrodków dla chorych, starszych, dzieci i matek z dziećmi, bezdomnych i ofiar przemocy. Pomaga ludziom, którzy sami nie mają szansy na normalne życie.

Część placówek Caritas - 2 rodzinne domy dziecka, rodzinny dom pomocy dla osób starszych, zakład opiekuńczo - leczniczy, mieszkania socjalne i warsztat terapii zajęciowej dla niepełnosprawnych - funkcjonują dzięki prywatnym darczyńcom, którzy przekazali dorobek swojego życia na ten cel. Dzięki ich dobroci i naszej pracy udało się stworzyć dzieła, które wciąż służą ludziom: pełne miłości i ciepła domy dla dzieci, chorych i starszych.

Dobroczynność w Polsce kształtowała się dzięki darom wielkich ludzi. Możesz do nich dołączyć i pomnażać dobro nie będąc przy nim obecnym dzięki darowiznom lub zapisom testamentowym na realizację dzieł miłosierdzia Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Wspólnie z prawnikami ze Stowarzyszenia Ars Legis pomożemy w wypełnieniu wszelkich formalności.

Bliższych informacji udziela dział promocji Caritas Archidiecezji Krakowskiej, tel. 12 637 07 12 wew. 111, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Partner kampanii:
Ars Legis - Stowarzyszenie im. św. Ivo Helory - Patrona Prawników